Program Partnerski

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego programu partnerskiego, w którym zrzeszamy firmy zajmujące się szeroko pojętymi usługami budowlanymi i okołobudowlanymi, a także pielęgnacyjnymi w jednorodzinnej zabudowie mieszkaniowej.

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy remontowe, budowlane, ogrodnicze, instalacyjne itp.

Firmy zrzeszone w Programie Partnerskim

OPRYSKI4YOU

Sklep internetowy z preparatami owadobójczymi, zamgławiaczami, ozonatorami i innymi akcesoriami związanymi z szeroko rozumianą dezynsekcją i dezynfekcją.

SOS SKUP NIERUCHOMOŚCI

SOS Skup nieruchomości to jeden z większych skupów nieruchomości: działek, mieszkań czy domów za gotówkę w centralnej Polsce. Skup jest zainteresowany każdego rodzaju nieruchomościami, także obarczonymi problemami prawnymi.

KOW-MET OGRODZENIA PANELOWE

Specjalnością firmy są panele ogrodzeniowe. KOW-MET jest jednym z liderów w branży. Realizujemy zadania bez względu na warunki i lokalizację. Realizuje swoje usługi na terenie całego kraju.

ODKLESZCZANIE OGRODÓW

Specjalnością firmy są panele ogrodzeniowe. KOW-MET jest jednym z liderów w branży. Realizujemy zadania bez względu na warunki i lokalizację. Realizuje swoje usługi na terenie całego kraju.

DEZBUD - USŁUGI SPECJALISTYCZNE

Firma zajmuje się wszelkimi usługami związanymi ze: sprzątaniem po zmarłych | dezynfekcją po samobójstwach | sprzątaniem po pożarach | sprzątaniem po zabójstwie | sprzątaniem po wypadku To usługi specjalistycznego sprzątania. Sprzątanie miejsca zgonu wymaga nie tylko umiejętności, ale i doświadczenia, którym cechują się technicy DDD z firmy DEZBUD.

DDD PROFESJONAL

Firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach DDD na terenie Żyrardowa i okolic

IZO-PUR

Firma specjalizuje się w izolacji metoda natryskową, ocieplaniem pianką pur ścian, poddaszy, dachów i posadzek.

DDD SOCHACZEW

To firma złożona ze specjalistów w branży DDD - dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji na terenie Sochaczewa i najbliższych okolic.

BIURO TECHNICZNE MARCIN KOWALCZYK

Firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu filtrów do wody, odżelaziaczy i odmanganiaczy, filtrów basenowych czy kuchennych. Badanie, analiza i uzdatnianie wody to ich specjalność.

DEKARZ MARKET

Firma zajmuje się profesjonalnymi usługami dekarskimi, naprawą, montażem, ociepleniem czy odśnieżaniem dachów.

DOMY BEZ POZWOLENIA

Firma specjalizuje się w budowaniu domów bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę. Domy te są funkcjonalne, ergonomiczne i ekonomiczne, dzięki materiałom, z których są zbudowane.